Kontakty

Smokeground
Přívětice 8
Přívětice
tel: +420 704 548 638
info@smokeground.eu
Výdej zboží: Kopeckého sady 152/15, 30100 Plzeň
Najdete nás v Kamenné čajovně v Plzni.

Novinky

arr3Je zavřeno! - Sorry, we are closed now.No prostě je zavřeno, a proč, no protože je zavřeno. A kdy bude otevřeno, no až otevře Kamenná... arr3Dovolená a změna letní otevírací doby ve výdejně v Plzni!Od středy 1. července do pondělí 6. července včetně si dáváme pauzu. Můžete se registrovat a... arr3Nové zboží a půjčovna dýmekDoplnili jsme pro vás nové dýmky na prodej - Y4 Hookah, WD Hookah, Maverick... Jednoduše přes... arr3Nový mailTak máme konečně dospěláckou adresu na vlastní doméně. info@smokeground.cz Od teď už by také měly...


Dovolená a změna letní otevírací doby ve výdejně v Plzni!

Od středy 1. července do pondělí 6. července včetně si dáváme pauzu. Můžete se registrovat a objednávat, ale bude to vyřízeno případně odesláno až v úterý 7. července.

Pokud jste ale z Plzně, a akutně potřebujete uhlíky, tabák nebo cokoliv jiného, samozřejmě se pro to můžete stavit v Kamenné čajovně :-)

V měsících červenec a srpen otevírá Kamenná čajovna, kde si naše zboží můžete prohlédnout, vyzvednout, nebo rovnou zakoupit, denně od 14:30. Takže i naše "výdejní místo" má otevřeno od 14:30... do 20:00 až do prvního září.

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

MjVmZD