Kontakty

Smokeground
Přívětice 8
Přívětice
tel: +420 704 548 638
info@smokeground.eu
Výdej zboží: Kopeckého sady 152/15, 30100 Plzeň
Najdete nás v Kamenné čajovně v Plzni.

Novinky

arr3Je zavřeno! - Sorry, we are closed now.No prostě je zavřeno, a proč, no protože je zavřeno. A kdy bude otevřeno, no až otevře Kamenná... arr3Dovolená a změna letní otevírací doby ve výdejně v Plzni!Od středy 1. července do pondělí 6. července včetně si dáváme pauzu. Můžete se registrovat a... arr3Nové zboží a půjčovna dýmekDoplnili jsme pro vás nové dýmky na prodej - Y4 Hookah, WD Hookah, Maverick... Jednoduše přes... arr3Nový mailTak máme konečně dospěláckou adresu na vlastní doméně. info@smokeground.cz Od teď už by také měly...

Jak nakupovat
Jak nakupovat

Nejdřív se musíte zaregistrovat, teprve po ověření vaší registrace můžete nakupovat. Proč tak složitě? Prodáváme hlavně TABÁKOVÉ VÝROBKY, takže podle zákona musíme ověřit, že je vám minimálně 18 let. Ověření proběhne na základě vámi zaslaného scanu nebo fotografie vašeho občanského průkazu. Obrázek vašeho dokladu se nám ukáže pouze při schvalování registrace a není nikde ukládán. Potřebujeme znát pouze vaše jméno, adresu, a datum narození - ostatní údaje můžete vymazat, pokud vás baví hrátky s Malováním.

Pokud využíváte službu MojeID, je to úplně jednoduché, můžete se registrovat s pomocí této služby a pak nemusíte posílat nic :-)

Řešení potíží, které se mohou "zcela vyjímečně" vyskytnou při registraci:

Q: Nejde mi nahrát scan / fotka dokladu.

A: Nevadí, vyplňte prosím alespoň základní kontaktní údaje, a pošlete registraci tak. Scan vašeho dokladu můžete dodatečně poslat na náš mail info@smokeground.cz , nebo, pokud fotíte telefonem, není nic jednoduššího než fotky poslat na náš messenger m.me/243755156398814 a my už pak zařídíme zbytek. Díky a ještě jednou se omlouváme za komplikace, jinak to dle zákona nejde.

Q: Nepřišel mi registrační mail.

A: I to se zcela vyjímečně může stát. Nejdřív se podívejte do spamu. Není ani tam? Napište nám na info@smokeground.cz a my to spravíme. Nebo napište na messenger m.me/243755156398814 a bude to ještě rychlejší.

Q: Není mi 18 a chci si u vás nakoupit (čaj třeba)

A: Na nákup vodních dýmek a tabákového příslušenství je třeba si opravdu počkat do 18 let. Dokud nezprovozníme eshop čistě s čaji, není pro vás možnost zde nakoupit. Nicméně pokud jste z Plzně, můžete prostě zajít k nám do čajovny a čaj si koupit osobně. Viz dále:

Q: Nejde mi otevřít odkaz na mail / messenger

A: Možná máte něco špatně nastaveného, okno messengeru najdete i na stránkách vpravo dole. Mailovou adresu můžete jednoduše zkopírovat.

Pokud vás nebaví něco vyplňovat a scanovat, a jste v Plzni, je tu druhá jednodušší, dobrodružnější možnost. Můžete se vypravit do Kamenné čajovny v Kopeckého sadech, a tam si zboží z eshopu koupit osobně. Pracujeme ze všech našich chatrných sil, aby stav eshopu odpovídal skutečnému stavu zboží u nás v čajovně :-)

Aktuálně vzhledem k koronavirové epidemii a vládním otevřením máme otevřeno na výdej zboží mezi 15 a 19 hodinou od pondělí do pátku.

Y2VjO